O zakončení do trubiček

Pramínek je zakončen keratinovým spojem vytvarovaným do tzv. trubičky. Takto zakončené vlasy můžete připevnit buď kroužky micro ring nebo pomocí smršťujících trubiček. Detaily o metodě micro ring naleznete v kategorii O metodě micro ring. Aplikace smršťující trubičkou se provádí s pomocí tepelné pájky a háčku.
 Spoj postupně odrůstá a Vašimi vlasy, zhruba po 2 až 3 měsících (podle tempa růstu Vašich vlasů) je potřeba spoje sundat, obnovit a posunout zpět k hlavě či nandat nové vlasy, podle toho, o jaký typ vlasů se jedná. Spoje nesmí přijít do styku s barvou nebo odbarvovačem a také se na spoj nesmí aplikovat jakákoliv kosmetika s výtažky z ovoce, jelikož ovocné kyseliny bývají agresivní a mohly by napomoci rozpadu spoje.

Prodlužování keratinem se provádí v kadeřnických salonech, ale pomocí návodu, videa a šikovných rukou další osoby, to určitě zvládnete doma s našimi pomůckami k prodlužování.

S objednávkou Vám bude zaslán také podrobný návod k péči o vlasy a aplikaci, který jsme speciálně pro Vás vytvořili na základě našich dlouhodobých zkušeností.