Při doručování zásilek prostřednictvím České pošty dochází aktuálně ke zdržení v doručení v řádech dnů oproti obvyklé době přepravy. Toto zdržení bohužel nejsme schopni ovlivnit. Pokud na zboží spěcháte, doporučujeme zvolit doručení kurýrem PPL nebo na odběrná místa Zásilkovny.

Provizní systém

Přihlásit se do provizního programu
Nemůžete vyplnit toto pole
 

Provizní systém - AFFILIATE

Prostřednictvím provizního systému si můžete s našim e-shopem snadno přivydělat. Stačí umístit unikátní odkaz na náš internetový obchod kamkoliv na Vaše internetové stránky, blog nebo eshop, přivést přes odkaz nakupujícího zákazníka a provize je Vaše!

 

Jak systém funguje?

V první řadě je potřeba umístit na internet unikátní odkaz nebo banner, které naleznete po potvrzení registrace ve Vašem účtu. Je jen na Vás, zda jej vystavíte jako textový link v rámci pochvalného článku či recenze, banner nebo ikonku. Hlavní je, aby odkaz do našeho e-shopu přivedl nakupujícího zákazníka.

V okamžiku, kdy bude jeho objednávka z naší strany vyřízena (odeslána, předána, uhrazena), provizní systém Vám automaticky přidělí provizi ve výši 8% z celkové ceny uhrazeného zboží. Ve chvíli, kdy Vaše celková provize dosáhne či překročí částku 1000 Kč, můžete nám zaslat žádost o vyplacení provize, kterou Vám s radostí vyplatíme!

 

Jak začít vydělávat?

  • Stačí se zaregistrovat na stránce http://www.czvlasy.cz/affiliate-registrace/
  • Po potvrzení registrace si vyberte vhodný odkaz nebo banner
  • Umistěte jej na Vaše internetové stránky, blog nebo eshop a začněte vydělávat (podmínkou je vlastní doména - .cz/.com)

 

Výhody našeho programu:

  • Provize 8%
  • Provize z vytvořených objednávek do dvou měsíců od přistupu zákazníka na naše stránky z Vašeho zdroje (zákazník tedy nemusí hned něco zakoupit)
  • Široký sortiment zboží
  • Garance kvality a rychlosti vyplacení provizí

 

Odkazovat můžete na hlavní stránku, na vybrané kategorie nebo na konkrétní produkty atd. 

Pro více informací a technické dotazy nás kontaktujte na mail proviznisystem@czvlasy.cz

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.