O asijských a indických vlasech

V našem internetovém obchodě nabízíme 3 nejvíce prodávané typy vlasů. Jedním z těchto typů jsou právě asijské a indické vlasy. Tyto vlasy mají ze všech 3 typů nejkratší životnost, ale jedná se o nejdostupnější a také nejlevnější typ vlasů. Asijské a indické vlasy jsou oproti našim středoevropským těžší, jelikož mají až kolem 10-ti vrstev kutikuly, mají průměr zhruba 120 µm a v příčném řezu mají kruhový tvar. Neopracované asijské a indické vlasy jsou dostupné pouze ve velmi tmavých odstínech a proto se musí všechny světlejší odstíny odbarvovat, u blond odstínů i několikrát. Naše asijské a indické vlasy jsou upraveny na tzv. evropský typ, což znamená, že jsou chemicky ztenčené a mají na sobě ochranou silikonovou vrstvu, která se mytím postupně vymývá. Vlasy se takto ztenčují, aby se co nejvíce podobaly našim středoevropským vlasům a nebyly tolik těžké, i když pořád jsou těžší, než středoevropské a také kvůli dosažení nižší ceny, jelikož po ztenčení se vlasy rychleji a snadněji odbarvují a barví. Právě toto opracování má ovšem za následek i to, že vlasy nemají dlouhou životnost, což je ovšem vyváženo nízkou cenou oproti kvalitnějším vlasům.  Proto je nutné od začátku těmto vlasů věnovat maximální péči, jelikož se chovají jinak, než evropské vlasy. Tyto vlasy jsou u metod keratin, micro ring a trubičky (oproti našich středoevropským a východoevropským vlasů, které jsou zakončeny kvalitním italským keratinem) levnějším typem keratinu, který má horší vlastnosti, než keratin italský či německý.

Keratin, micro ring, trubičky, TAPEX:

Asijské vlasy se zakončením keratin,micro ring, trubičky a TAPEX jsou vhodné pro ty z Vás, kteří si chtějí prodloužení vlasů třeba pouze vyzkoušet a nechtějí hned investovat do středoevropských či východoevropských vlasů, když ještě ani nevědí, zda se si vůbec zvyknou na fakt, že mají prodloužené vlasy. Dále jsou vhodné pro zákaznice, které často mění své účesy či barvy a s každou změnou si mohou zakoupit i nové vlasy podle nového účesu. Samozřejmě jsou tyto vlásky vhodné také pro ženy, které touží po dlouhých vlasech, ale finanční situace jim neumožňuje investovat do kvalitnějších vlasů. Péče o asijské vlasy je  velmi náročná a u světlejších odstínů to platí dvojnásob. Odbarvené vlasy vždy vyžadují ještě větší péči, jsou sušší a životnost je ještě kratší. Při správné péči je životnost těchto vlasů zhruba 2-4 měsíců.

Clip in:

Na metodě clip in je s asijskými vlasy spokojená velká většina zákaznic a to z toho důvodu, že clip in se tak často nemyjí, tak často neupravují a tím pádem vydrží déle hezké než například u metody keratin či micro ring. Používají se převážně tyto vlasy, jelikož pro tuto metodu jsou svými vlastnostmi dostačující. Při správné péči je životnost těchto vlasů zhruba 3-5 měsíců.