O metodě TAPEX – pásky

Pásky TAPEX, jindy také nazývané pásková metoda, sendvičová metoda nebo tape pásy,  jsou vlasy zatavené do silikonového spoje –pásu dlouhého  4 cm ,  který má z jedné strany nalepenou oboustranou lepicí pásku, pomocí které se pás na vlasy jednoduše přilepí. Oproti ostatním metodám  se snadno provádí i doma a je k vlasům šetrnější. Další výhodou také je, že vlasy se při běžném nošení nepramínkují a odrosty Vašich vlasů se nezacuchávají. Spoj postupně odrůstá s Vašimi vlasy a zhruba po 1 – 1,5 měsíci je potřeba vyměnit lepicí pásku a spoje posunout blíže ke kořínkům nebo nandat nové vlasy.  Pásy nesmí přijít do styku a alkoholem a přípravky s alkoholem, dále není vhodné, aby se na spoje dostal kondicionér, maska, olejíčky atp.,  jelikož by lepicí páska mohla přestat plnit svoji funkci.

Prodlužování vlasů touto metodou se provádí v kadeřnických salonech, ale je vhodná také k prodlužování doma, jelikož aplikace je velice jednoduchá a rychlá.

S objednávkou Vám bude zaslán také podrobný návod k péči o vlasy a aplikaci, který jsme speciálně pro Vás vytvořili na základě našich dlouhodobých zkušeností. 

Nabídka vlasů na metodu TAPEX