Syntetický clip in pás v odstínu 2

 
 
Dostupnost Momentálně nedostupné
799 Kč
Značka czVlasy.cz
Kategorie Syntetické prodlužující a zhušťující clip in pásy
Položka byla vyprodána...
 

Pás široký 25 cm s 5 clip in sponkami slouží k rychlému a velmi snadnému prodloužení vlasů. Hlavním rozdílem mezi sadou clip in a pásem clip in je počet pásů, které je nutno pro přirozeně vypadající prodloužení aplikovat.  Tento jediný pás má hmotnost 115-120 g a docílíte s ním stejného efektu jako při aplikaci více pásů v sadě clip in vlasů. 

Jeden hustěji ušitý pás clip in vlasů, který slouží k rychlému prodloužení nebo zahuštění Vašich vlasů bez zbytečně velkého množství pásů. Aplikace pásu je velice snadná díky obsahu pouze čtyř sponek.

Odstín: 2

Hmotnost: 115-120 gramů

Délka: 55 cm v nateženém stavu, 45-50 cm zvlněné

Šířka pásu: 25 cm se pěti sponkami

Struktura: vlnité

Typ vlasů: syntetické vlasy – japonský kanekalon

Sponky se silikonovým protiskluzem.

synteticke_pasy_text
Fotografie vnitřní strany pásu (odstín neodpovídá).

Video s návodem k aplikaci clip in vlasů:

 

Jak si správně vybrat vlasy? 

1. Délka vlasů
Výsledná délka se měří zhruba 0,5 - 1 cm nad uchem, takže pokud si přiložíte do této výšky třeba metr s požadovanou délkou, zjistíte, kam Vám vlásky budou sahat.
 
3. Odstín vlasů
Pokud si nejste s výběrem správného odstínu jista, můžete využít náš formulář: Pomoc s výběrem správného odstínu. Pokud by Vám však doručený odstín nevyhovoval, je možné jej samozřejmě vyměnit za jiný. Při první výměně odstínu Vám ani nebudeme účtovat poštovné.

O metodě clip in

Clip in je nejšetrnější metodou v prodlužování a zahušťování vlasů, pomocí které můžete za velmi rozumnou cenu mít vlasy, o kterých jste vždy snila. Pomocí této metody můžete i kdykoliv změnit svoji vizáž, jeden den mít například své kratší vlasy a druhý den překvapit dlouhým účesem.

Po troše tréninku aplikace skutečně nezabere mnoho času a je velice snadná, každá z Vás ji zaručeně zvládne sama. Další výhodou je, že vlasy clip in nemusíte mýt tak často, jako své vlastní či napevno přidělané, protože se přes noc nemastí pokožkou Vaší hlavy. Nesmíte ovšem zapomenout na vyživující masku po umytí vlasů, je to jediný způsob, jak vlasy vyživit a udržet je ještě déle hebké a pružné. Vlásky můžete žehlit i natáčet podle Vaší potřeby, a pokud byste si přála trochu poupravit odstín podle Vašich vlásků, barvit se také dají, ale šetrnější metodou je přeliv.

Po koupi Vám bude zaslán podrobný návod, který jsme pro Vás vytvořili na základě našich dlouhodobých zkušeností, jak se o vlásky starat a užitečné rady k nošení.

Podrobnější informace k těmto vlasům i k této metodě naleznete v sekci Vše o vlasech.

Odstín 2
Struktura vlasů Vlnité
Typ vlasů Syntetické - japonský kanekalon (umělé)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: