Provizní systém

Provizní systém - AFFILIATE

Prostřednictvím provizního systému si můžete s našim e-shopem snadno přivydělat. Stačí umístit unikátní odkaz na náš internetový obchod kamkoliv na Vaše internetové stránky, blog nebo eshop, přivést přes odkaz nakupujícího zákazníka a provize je Vaše!

 

Jak systém funguje?

V první řadě je potřeba umístit na internet unikátní odkaz nebo banner, které naleznete po potvrzení registrace ve Vašem účtu. Je jen na Vás, zda jej vystavíte jako textový link v rámci pochvalného článku či recenze, banner nebo ikonku. Hlavní je, aby odkaz do našeho e-shopu přivedl nakupujícího zákazníka.

V okamžiku, kdy bude jeho objednávka z naší strany vyřízena (odeslána, předána, uhrazena), provizní systém Vám automaticky přidělí provizi ve výši 4 % z celkové ceny uhrazeného zboží. Ve chvíli, kdy Vaše celková provize dosáhne či překročí částku 1000 Kč, můžete nám zaslat žádost o vyplacení provize, kterou Vám s radostí vyplatíme!

 

Jak začít vydělávat?

  • Stačí se zaregistrovat na stránce http://www.czvlasy.cz/affiliate-registrace/
  • Po potvrzení registrace si vyberte vhodný odkaz nebo banner
  • Umístěte jej na Vaše internetové stránky, blog nebo eshop a začněte vydělávat (podmínkou je vlastní doména - .cz/.com)

 

Výhody našeho programu:

  • Provize 4 %
  • Provize z vytvořených objednávek do jednoho měsíce od přístupu zákazníka na naše stránky z Vašeho zdroje (zákazník tedy nemusí hned něco zakoupit)
  • Široký sortiment zboží
  • Garance kvality a rychlosti vyplacení provizí

 

Odkazovat můžete na hlavní stránku, na vybrané kategorie nebo na konkrétní produkty atd. 

Pro více informací a technické dotazy nás kontaktujte na mail proviznisystem@czvlasy.cz

Přihlásit se do provizního programu
Nemůžete vyplnit toto pole